LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

LTFA Virslīga 17/18 Playoffs

1. kārta, 18/03/2018 19:00

Ogres NSC halle, Ogre Municipality
Skatītāju skaits: 86
FC Petrow
0
FK Raba
4
22Cvetkovs Sergejs
    21Bondars Aigars
      23Ņefjodovs Artjoms
        12Žurovs Kaspars
          1Titovs Sergejs
            23Narčuks Arkādijs
              8Pastars Renārs
                16Zabarovskis Konstantīns
                  13Škeņevs Ņikita
                    6Auziņš Mārtiņš
                      9Sergejevs Aleksejs
                        19Šapovalovs Aleksandrs
                          3Babris Matīss
                            13Gaļļamovs Dmitrijs
                              18Babins Aleksejs
                                14Krasnovs Leons
                                  19Skurjats Edijs
                                    10Fjodorovs Arturs
                                      6Martins Eduards
                                        15Soubreira Cardoso Ricardo Cesar
                                        • 38'
                                        10Burenkovs Andrejs
                                          11Jakovļevs Dmitrijs
                                          • 38'
                                          7Hudaiberdijevs Aleksandrs (C)
                                            4Rožkovskis Romāns
                                            • 7'
                                            • 26'
                                            15Yakunin Serhii
                                            • 11'
                                            7Hercbergs Jevgēnijs (C)
                                              9Farias Junior Joao Paulo
                                                Galvenais treneris
                                                Nagibins SergejsŠketovs Arturs
                                                Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                Pirmais tiesnesis: Tamulynas Šarūnas
                                                Otrais tiesnesis: Bučinskas Edgaras
                                                Trešais tiesnesis: Tatriks Raimonds
                                                Tiesnešu inspektors: Babickis Pjotrs
                                                Laika ņēmējs: Debiša Tatjana