LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

LTFA Virslīga 17/18

11. kārta, 23/12/2017 13:00

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 65
FC Petrow
4
Valmiera Glass ViA
1
22Cvetkovs Sergejs
    13Kučinskis Matīss
      23Ņefjodovs Artjoms
        16Arnavs Elvis
          4Šteinboks Romāns
            24Veidemanis Mikus
              14Bojārs Mārtiņš
                9Zvirbulis Kārlis
                  13Škeņevs Ņikita
                    27Jaunzems Alvis
                      3Babris Matīss
                      • 16'
                      • 20'
                      • 37'
                      89Nazarovs Egils Arturs
                        9Macuks Juris
                          15Taulavičus Jānis Mariss
                            8Pastars Renārs
                              6Bacis Kaspars
                                20Ņesterenko Bogdans (C)
                                • 27'
                                • 38'
                                12Pūlis Ingars
                                  19Skurjats Edijs
                                    19Veinbergs Valdis
                                    • 37'
                                    6Martins Eduards
                                      11Rutks Dāvis
                                        21Deņisenko Artjoms
                                        • 17'
                                        20Jaunzems Valts
                                          10Burenkovs Andrejs
                                            14Bērziņš Ulvis
                                            • 13'
                                            5Lebedko Vladislavs
                                            • 26'
                                            7Koļesņikovs Maksims (C)
                                              Galvenais treneris
                                              Nagibins SergejsPūcītis Uldis
                                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                              Pirmais tiesnesis: Fatkuļins Eduards
                                              Otrais tiesnesis: Ivušins Jurijs
                                              Trešais tiesnesis: Šiškunovs Aleksandrs
                                              Tiesnešu inspektors: Leladze Kiazo
                                              Laika ņēmējs: Debiša Tatjana