LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Vidzeme

4. kārta, 24/05/2018 20:00

Salaspils stadions, Salaspils Municipality
Skatītāju skaits: 25
FK Alberts
1
DSVK Traktors
2
1Jakobsons Andrejs
    5Būmanis Arnis
      5Sebris Reinis
        23Ramiņš Matīss
        • 46'
        3Girvičs Kristiāns
          2Bisenieks Jānis
          • 67'
          23Meļķis Elvis
          • 22'
          70Betkers Anvars
          • 90'
          78Zēmelis Ritvars
            11Karlins Olafs
            • 46'
            21Veisbergs Rūdolfs
            • 78'
            21Sondors Pauls
            • 32'
            • 46'
            33Veisbergs Kaspars
              3Podnieks Lauris
              • 36'
              • 51'
              19Garbovskis Intars (C)
              • 78'
              88Kovals Dainis (C)
              • 76'
              13Drazdovskis Jānis
                51Vizulis Valdis
                  12Pomahs Mārtiņš
                  • 55'
                  4Lūsis Egīls
                    17Celmiņš Raitis
                    • 17'
                    12Toms Harijs
                      Rezervisti
                      71Kokins Matīss
                        72Smilškalns Ģirts
                          4Osis Miķelis
                          • 17'
                          44Babulis Kārlis
                          • 46'
                          11Dzelzītis Raivis
                          • 78'
                          30Šlesers Edijs
                          • 46'
                          7Dambergs Jānis
                          • 78'
                          73Akmentiņš Rikijs Mārtiņš
                          • 90'
                          20Koscinkevičs Ilvars
                          • 55'
                          15Ermičs Aivars
                          • 76'
                          8Sprancis Ģirts
                          • 67'
                          24Bērziņš Rolands
                          • 46'
                          Galvenais treneris
                          Daņilovs EdijsZālītis Artūrs
                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                          Galvenais tiesnesis: Gluhovs Andrejs
                          1 tiesneša asistents: Lavrentiks Igors
                          2 tiesneša asistents: Soldatovs Nikolajs