LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Vidzeme

7. kārta, 04/06/2018 20:00

Audas stadions, Ķekava Municipality
Skatītāju skaits: 5
FK Alberts
2
FK Lielupe
2
1Jakobsons Andrejs
    1Didenko Daniels
      19Garbovskis Intars (C)
        29Solovjovs Kirils
          13Drazdovskis Jānis
            37Savicks Daņila
            • 69'
            18Grobiņš Mikus
              27Vidrins Roberts
              • 46'
              3Girvičs Kristiāns
              • 90'
              13Aleksejevs Ruslans
              • 68'
              • 90'+3'
              10Strautmanis Edgars
              • 64'
              6Kalniņš Artis
                12Pomahs Mārtiņš
                  33Comotto Sebastiano
                    11Dzelzītis Raivis
                    • 45'
                    • 75'
                    4Valmiers Dāvis Mārcis
                      23Meļķis Elvis
                        17Glaudāns Agris
                          78Zēmelis Ritvars
                            2Naimovičs Artjoms
                            • 65'
                            21Veisbergs Rūdolfs
                              7Baikovs Pāvels (C)
                              • 60'
                              Rezervisti
                              4Osis Miķelis
                              • 64'
                              8Kaplāns Romāns
                                17Celmiņš Raitis
                                  41Dmitrijevs Aleksejs
                                  • 46'
                                  71Ragainis Mārtiņš
                                  • 75'
                                  15Villerušs Kārlis
                                  • 60'
                                  3Kazakevičs Roberts
                                    23Veipāns Nils
                                    • 65'
                                    Galvenais treneris
                                    Daņilovs Edijs
                                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                    Galvenais tiesnesis: Maļcevs Edgars
                                    1 tiesneša asistents: Dirnēns Ralfs
                                    2 tiesneša asistents: Eniks Kārlis