LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Vidzeme

2. kārta, 12/05/2018 17:00

Salaspils stadions, Salaspils Municipality
Skatītāju skaits: 35
FK Alberts
0
FK Valka
2
6Kokins Matīss
    1Beikmanis Gatis
      8Indriksons Armands
      • 70'
      9Poga Anrijs
      • 55'
      19Garbovskis Intars (C)
        25Veide Ingars
          17Celmiņš Raitis
            3Freimanis Sandis Elvis
              7Dambergs Jānis
                2Jaunslavietis Matīss
                • 25'
                21Veisbergs Rūdolfs
                  8Graņics Raivis (C)
                  • 12'
                  3Girvičs Kristiāns
                    10Teters Roberts
                    • 90'
                    5Sebris Reinis
                    • 26'
                    • 46'
                    20Visockis Eduards
                    • 46'
                    18Grobiņš Mikus
                    • 70'
                    4Gromulis Ģirts
                    • 62'
                    23Meļķis Elvis
                    • 35'
                    21Putniņš Aldis
                      13Drazdovskis Jānis
                        6Šilaus Dins
                          Rezervisti
                          12Pomahs Mārtiņš
                            26Bukulds Jānis Pauls
                              33Veisbergs Kaspars
                                18Visockis Klāvs
                                • 46'
                                11Dzelzītis Raivis
                                  28Puriņš Kārlis
                                    10Strautmanis Edgars
                                    • 70'
                                    17Rjabkovs Raivo
                                    • 55'
                                    • 90'+2'
                                    4Osis Miķelis
                                    • 70'
                                    7Jurģis Jānis
                                    • 62'
                                    78Zēmelis Ritvars
                                    • 46'
                                    Galvenais treneris
                                    Daņilovs EdijsĶirsis Ingus
                                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                    Galvenais tiesnesis: Ignatjevs Deniss
                                    1 tiesneša asistents: Ratnieks Kristaps
                                    2 tiesneša asistents: Soldatovs Nikolajs