LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

26. kārta, 28/10/2017 14:00

Audas stadions, Ķekava Municipality
Skatītāju skaits: 25
FK Auda
0
FK Progress/AFA Olaine
0
24Miezītis Mārtiņš
    81Bogdanovs Marks
      23Kalniņš Krists
        9Askerov Vugar
          7Ivakins Ņikita
            5Jakušenoks Romans
              29Gorkšs Rihards
              • 56'
              18Rimkuss Vlads
                8Labanovskis Mareks Matīss
                  2Ņesterenko Bogdans (C)
                    13Grauze Ričards
                      21Baroniņš Voldemārs
                        77Bricis Edgars
                          15Regža Alekss
                            30Gorkšs Jorens (C)
                              7Dementjevs Jurijs
                                10Misjuks Grigorijs
                                  17Strautiņš Edgars
                                    4Apsītis Jānis
                                    • 66'
                                    10Neverovskis Maksims
                                      3Škirjatovs Igors
                                        14Malašenoks Oļegs
                                        • 89'
                                        Rezervisti
                                        22Mežulis Alfrēds
                                          55Muižnieks Ivans
                                            11Vītiņš Ēriks
                                              25Jirgensons Ričards
                                                89Skābardis Juris
                                                  22Dos Santos Xavier Felipe Gabriel
                                                    24Petrovs Ņikita
                                                      8Kaļķis Normunds
                                                        11Romanovskis Aleksandrs
                                                          19Liepiņš Kārlis Miķelis
                                                          • 89'
                                                          Galvenais treneris
                                                          Poļakovs NikolajsNesterenko Viktor
                                                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                          Galvenais tiesnesis: Anufrijevs Aleksandrs
                                                          1 tiesneša asistents: Kolosovs Andrejs
                                                          2 tiesneša asistents: Šakurovs Artūrs
                                                          Ceturtais tiesnesis: Raudziņa Viola
                                                          Tiesnešu inspektors: Bērziņš Aldis