LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2018

5. kārta, 19/05/2018 14:00

Audas stadions, Ķekava Municipality
Skatītāju skaits: 100
FK Auda
1
FK Tukums 2000/TSS
3
22Mežulis Alfrēds
  • 82'
1Križanovskis Artjoms
    11Kim Yeon Wang
      5Ozols Atis
      • 88'
      8Labanovskis Mareks Matīss
      • 45'
      • 80'
      17Švāns Kristers Eduards
      • 70'
      28Pihockis Staņislavs
      • 16'
      8Chunikhovskyi Oleksandr
      • 48'
      • 49'
      30Gorkšs Jorens (C)
        13Aizgrāvis Toms (C)
        • 15'
        10Truņins Pāvels
          3Pirtskhalava Irakli
          • 77'
          • 78'
          4Apsītis Jānis
            14Mukins Vladimirs
              7Misjuks Grigorijs
              • 61'
              • 65'
              19Gatsko Denys
                77Bricis Edgars
                • 62'
                15Ostrovskis Viesturs
                • 26'
                23Ivakins Ņikita
                • 58'
                7Kalnciems Rinalds
                • 90'+2'
                29Gorkšs Rihards
                • 46'
                25Pilāts Pāvels
                • 46'
                Rezervisti
                1Puriņš Ritvars
                • 82'
                9Leja Ronalds
                • 70'
                19Myshei Serhii
                • 46'
                • 53'
                6Reingolcs Rūdolfs
                • 26'
                31Tretjakovs Vladislavs
                  11Bērziņš Raivis
                  • 90'+2'
                  18Zeņkovs Aleksandrs
                  • 58'
                  20Sarva Andris
                  • 88'
                  27Baško Matīss
                    18Salmiņš Rūdolfs
                    • 78'
                    15Kirillovs Daniels
                    • 80'
                    10Anmanis Kaspars
                      17Ivanovs Pāvels
                      • 65'
                      Galvenais treneris
                      Štrubo EduardsLapsa Andrejs
                      Spēles tiesneši un oficiālās personas
                      Galvenais tiesnesis: Anufrijevs Aleksandrs
                      1 tiesneša asistents: Morozovs Jevgēnijs
                      2 tiesneša asistents: Šakurovs Artūrs
                      Ceturtais tiesnesis: Puriņš Ingus
                      Tiesnešu inspektors: Mileika Pēteris