LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

18. kārta, 02/09/2017 15:00

Audas stadions, Ķekava Municipality
Skatītāju skaits: 55
FK Auda
2
FK Tukums 2000/TSS
3
1Mežulis Alfrēds
    1Nikolajevs Viesturs
      89Skābardis Juris
        17Irodovskyi Oleg
          34Moncevičs Uģis
          • 46'
          22Novgorodskis Dmitrijs
            77Bricis Edgars
            • 61'
            14Blumers Einārs
              10Fjodorovs Arturs
                5Gailis Kristaps
                  2Kalniņš Krists
                  • 45'
                  • 72'
                  • 90'
                  9Kuzmin Dzmitry
                  • 50'
                  • 54'
                  8Labanovskis Mareks Matīss
                  • 59'
                  21Kalnciems Rinalds
                    13Grauze Ričards
                    • 73'
                    4Ozols Atis
                    • 73'
                    29Gorkšs Rihards (C)
                      13Aizgrāvis Toms (C)
                        3Škirjatovs Igors
                          24Barinovs Igors
                            6Dzikovičs Rihards
                              10Mykhailovskyy Ilya
                              • 28'
                              • 66'
                              Rezervisti
                              24Miezītis Mārtiņš
                                15Švāns Kristers Eduards
                                  95Misjuks Grigorijs
                                    20Ādamsons Alvis
                                      27Tamenieks Silvestrs
                                      • 46'
                                      6Krūmiņš Krists
                                      • 73'
                                      23Ivakins Ņikita
                                        4Apsītis Jānis
                                        • 73'
                                        Galvenais treneris
                                        Poļakovs NikolajsLapsa Andrejs
                                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                        Galvenais tiesnesis: Spasjonņikovs Vitālijs
                                        1 tiesneša asistents: Saulenbergs Rihards
                                        2 tiesneša asistents: Hmurovičs Dmitrijs
                                        Ceturtais tiesnesis: Grants Jānis
                                        Tiesnešu inspektors: Bērziņš Aldis