LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

2. kārta, 22/04/2017 14:00

Audas stadions, Ķekava Municipality
Skatītāju skaits: 75
FK Auda
1
Grobiņas SC
2
24Miezītis Mārtiņš
    31Sopots Gļebs
      11Siksalietis Roberts
        8Freimanis Edgars
        • 6'
        • 64'
        15Burmistris Ģirts
        • 77'
        11Gucs Toms
        • 50'
        10Fjodorovs Arturs
          2Dobrecovs Devids
          • 83'
          6Labanovskis Mareks Matīss
            17Knapšis Emīls
            • 73'
            • 73'
            34Moncevičs Uģis
            • 87'
            9Pirktiņš Roberts
            • 61'
            23Bankavs Artūrs
            • 63'
            13Tīls Filips
            • 84'
            20Ackert Alex
            • 37'
            5Jēkabsons Jānis
            • 90'+2'
            3Škirjatovs Igors
            • 89'
            14Simsons Artis
              30Gorkšs Jorens (C)
                10Stankus Ariks (C)
                  89Skābardis Juris
                  • 42'
                  • 82'
                  15Jēkabsons Emīls
                  • 71'
                  Rezervisti
                  1Pūriņš Hugo
                    1Vīksna Toms
                      4Apsītis Jānis
                      • 87'
                      • 90'+4'
                      7Lupkins Matīss
                      • 61'
                      7Smiltnieks Elvis
                      • 89'
                      6Teretenko Jurijs
                      • 64'
                      • 67'
                      77Bricis Edgars
                        3Ostelis Zigis
                        • 84'
                        14Jonāns Markuss
                          20Sāmietis Raimonds
                          • 71'
                          29Gorkšs Rihards
                          • 82'
                          17Brunch Chris
                          • 77'
                          Galvenais treneris
                          Kalns JurģisDobrecovs Viktors
                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                          Galvenais tiesnesis: Anufrijevs Aleksandrs
                          1 tiesneša asistents: Griščenko Aleksejs
                          2 tiesneša asistents: Platonovs Romans
                          Ceturtais tiesnesis: Raudziņa Viola
                          Tiesnešu inspektors: Popovičenko Jurijs