LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2018

12. kārta, 04/08/2018 14:00

Audas stadions, Ķekava Municipality
Skatītāju skaits: 70
FK Auda
2
RTU FC/Skonto Academy
1
1Strauts Lukass Kaids
    1Barakov Bogdan
    • 46'
    4Apsītis Jānis
    • 43'
    19Bāliņš Klāvs
      7Misjuks Grigorijs
      • 80'
      21Krasivorons Aleksejs
      • 76'
      31Tretjakovs Vladislavs
        30Ķipsts Roberts
          8Pihockis Staņislavs
          • 49'
          • 90'+3'
          10Grjaznovs Aleksejs
            30Gorkšs Jorens (C)
              11Jankovskis Ņikita (C)
              • 79'
              14Bukšs Mārtiņš
                5Andersons Krišs
                  5Truņins Pāvels
                    7Lukin Gleb
                    • 58'
                    29Gorkšs Rihards
                      4Juhņevičs Ņikita
                      • 43'
                      11Kim Yeon Wang
                        22Dobrecovs Devids
                          28Enjo Kensuke
                          • 56'
                          • 81'
                          23Smuļko Marks
                          • 65'
                          Rezervisti
                          22Mežulis Alfrēds
                            98Orols Frenks Dāvids
                            • 46'
                            27Baško Matīss
                              2Šeļegovičs Oto
                                18Graudums Kristaps
                                • 90'+3'
                                8Petunovs Marks
                                • 79'
                                17Zemītis Dairis
                                  18Pačko Ņikita
                                    27Vilcāns Dāvis
                                      3Jermolajevs Edgars
                                        12Livšics Daniels
                                        • 58'
                                        Galvenais treneris
                                        Štrubo Eduards
                                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                        Galvenais tiesnesis: Caune Ivars
                                        1 tiesneša asistents: Lemkins Arnis
                                        2 tiesneša asistents: Makarovs Andrejs
                                        Ceturtais tiesnesis: Čižovs Georgijs
                                        Tiesnešu inspektors: Direktorenko Vladimirs