LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Pirmā līga 2017

22. kārta, 30/09/2017 15:00

Audas stadions, Ķekava Municipality
Skatītāju skaits: 55
FK Auda
1
VALMIERA GLASS VIA
5
1Leme Felipe Ferreira
    16Arnavs Elvis
      3Škirjatovs Igors
        22Sietinsons Elmārs
        • 31'
        11Misjuks Grigorijs
          20Jaunzems Valts
            13Grauze Ričards
            • 78'
            3Miķelsons Madis Oskars
            • 81'
            30Gorkšs Jorens (C)
              6Savaļnieks Niks
              • 17'
              • 79'
              • 90'+2'
              77Bricis Edgars
                23Bankavs Artūrs
                  23Kalniņš Krists
                    27Jaunzems Alvis
                    • 90'
                    8Labanovskis Mareks Matīss
                      18Cipe Roberts Rainers
                      • 65'
                      10Fjodorovs Arturs
                        17Pallo Artūrs
                        • 76'
                        • 90'+1'
                        29Gorkšs Rihards
                        • 82'
                        21Dubovs Alvis
                        • 90'+3'
                        89Skābardis Juris
                          4Ērglis Mārcis (C)
                            Rezervisti
                            24Mežulis Alfrēds
                              1Ribaks Kaspars
                                7Vītiņš Ēriks
                                  8Kramēns Klāvs
                                  • 90'+1'
                                  12Treimanis Ģirts
                                  • 90'+2'
                                  14Bērziņš Ulvis
                                  • 81'
                                  15Bārbalis Rauls
                                    5Zariņš Dairis
                                    • 65'
                                    Galvenais treneris
                                    Poļakovs NikolajsĒrglis Gatis
                                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                    Galvenais tiesnesis: Vītoliņš Artūrs
                                    1 tiesneša asistents: Tagijevs Igors
                                    2 tiesneša asistents: Reineks Artūrs
                                    Ceturtais tiesnesis: Spasjonņikovs Vitālijs
                                    Tiesnešu inspektors: Mileika Pēteris