LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

LTFA Virslīga 18/19

16. kārta, 09/02/2019 18:30

Spuņciema Sporta halle, Babīte Municipality
Skatītāju skaits: 95
FK Beitar
6
FK Raba
3
24Nerets Kaspars
    21Bogdanovs Marks
      1Križanovskis Artjoms
        12Žurovs Kaspars
          6Kuļešovs Aleksandrs
          • 25'
          10Almeida Ferreira Dos Santos William
          • 5'
          • 29'
          7Terens Vladimirs
            9Rosoha Aleksejs
              17Kuzmin Dzmitry
              • 16'
              6Čulkovs Vitālijs
                39Strautiņš Edgars
                  5Ziļs Andrejs
                  • 22'
                  23Jermiļins Pāvels
                  • 6'
                  • 12'
                  • 16'
                  • 39'
                  14Krasnovs Leons
                    10Avanesovs Igors
                    • 25'
                    19Šapovalovs Aleksandrs
                      4Skaļenko Pāvels (C)
                        15Strazdiņš Artūrs
                        • 13'
                        2Atamaņukovs Vadims
                          13Hercbergs Jevgēnijs (C)
                            12Kuļešovs Artūrs
                              4Rožkovskis Romāns
                                3Sergejevs Aleksejs
                                • 22'
                                7Rimkus Vlads
                                  5Kolomicevs Staņislavs
                                    3Blumers Einārs
                                    • 21'
                                    9Riļevs Artemijs
                                      17De Jesus Pastro Alexssandro
                                      • 24'
                                      Galvenais treneris
                                      Dacko IgorsŠketovs Arturs
                                      Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                      Pirmais tiesnesis: Fatkuļins Eduards
                                      Otrais tiesnesis: Borisevičs Eduards
                                      Trešais tiesnesis: Martinsons Edgars
                                      Tiesnešu inspektors: Adjutovs Boriss
                                      Laika ņēmējs: Šacmans Sergejs