LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

LTFA Virslīga 17/18 Playoffs

1. kārta, 03/03/2018 19:30

Spuņciema Sporta halle, Babīte Municipality
Skatītāju skaits: 90
FK Beitar
4
New Project Tente
5
24Križanovskis Artjoms
    27Nedbaļskis Vitālijs
      1Vinņikovs Dmitrijs
        21Poklikajevs Aivis (C)
          2Atamaņukovs Vadims
            15Macuks Juris
            • 43'
            39Kuzmin Dzmitry
            • 29'
            13Sīpols Mārtiņš
              17Lapkovskis Igors
                17Bobrovs Mihails
                  4Skaļenko Pāvels
                    22Lavrenovs Aleksejs
                      5Kolomicevs Staņislavs
                        11Diakvnishvili Giorgi
                        • 31'
                        • 32'
                        • 49'
                        6Kuļešovs Aleksandrs
                        • 14'
                        3Kočetkovs Pāvels
                          7Terens Vladimirs
                            2Neverovskis Maksims
                            • 34'
                            • 38'
                            • 49'
                            9Dacko Igors
                              25Solomevičs Romāns
                                23Šustrovs Andrejs (C)
                                  14Molčanovs Marks
                                    12Kuļešovs Artūrs
                                    • 2'
                                    • 25'
                                    • 39'
                                    19Kručeks Dmitrijs
                                      5Stepaņuks Grigorijs
                                        20Oļeškovs Sergejs
                                          Galvenais treneris
                                          Osins Aleksandrs
                                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                          Pirmais tiesnesis: Puriņš Ingus
                                          Otrais tiesnesis: Martinsons Edgars
                                          Trešais tiesnesis: Ivušins Jurijs
                                          Tiesnešu inspektors: Bērziņš Aldis
                                          Laika ņēmējs: Jacevičs Igors