LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

LTFA Virslīga 17/18 Playoffs

1. kārta, 24/03/2018 18:30

Spuņciema Sporta halle, Babīte Municipality
Skatītāju skaits: 112
FK Beitar
6
New Project Tente
2
24Križanovskis Artjoms
    21Poklikajevs Aivis (C)
      1Vinņikovs Dmitrijs
        27Nedbaļskis Vitālijs
          17Lapkovskis Igors
            22Lavrenovs Aleksejs
              4Skaļenko Pāvels
                5Stepaņuks Grigorijs
                  5Kolomicevs Staņislavs
                    3Kočetkovs Pāvels
                      6Kuļešovs Aleksandrs
                      • 7'
                      7Šarovs Lavrentijs
                        15Bovins Jānis
                          17Bobrovs Mihails
                            39Kuzmin Dzmitry
                            • 32'
                            • 34'
                            2Neverovskis Maksims
                            • 27'
                            2Atamaņukovs Vadims
                            • 9'
                            25Solomevičs Romāns
                              23Šustrovs Andrejs (C)
                              • 22'
                              14Molčanovs Marks
                                12Kuļešovs Artūrs
                                  19Kručeks Dmitrijs
                                    9Dacko Igors
                                    • 13'
                                    • 22'
                                    11Diakvnishvili Giorgi
                                      7Terens Vladimirs
                                        15Macuks Juris
                                        • 6'
                                        13Sīpols Mārtiņš
                                          Galvenais treneris
                                          Osins Aleksandrs
                                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                          Pirmais tiesnesis: Ošomkov Grigori
                                          Otrais tiesnesis: Fatkuļins Eduards
                                          Trešais tiesnesis: Martinsons Edgars
                                          Tiesnešu inspektors: Bērziņš Aldis
                                          Laika ņēmējs: Debiša Tatjana