LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Kurzeme/Zemgale

10. kārta, 16/09/2018 19:30

Rīgas Ostvalda vsk. stadions, Riga
Skatītāju skaits: 50
FK Dinamo Rīga
3
FK Kauguri / JSS
0
1Mišins Daniels
    2Pevcovs Romāns
      10Maksimenko Anatolijs
      • 70'
      26Kozlovskis Dāvids
      • 63'
      11Bezuščonoks Deniss
        27Bukšs Alvis
        • 11'
        19Alekperovs Ādams
        • 86'
        24Geiko Romāns
          16Makovskis Ingus
            11Putraševičs Agris
              3Astafjevs Vitālijs
                17Riļevs Artemijs
                • 80'
                21Maculevičs Aleksandrs
                  20Skaļenko Pāvels (C)
                    9Morozs Viktors
                      9Briļs Aleksandrs
                        2Terentjevs Viktors (C)
                          19Burņins Arturs
                            8Biders Artūrs
                            • 27'
                            22Mamatovs Iļja
                              7Miholaps Mihails
                              • 46'
                              13Naimovičs Artjoms
                              • 69'
                              • 88'
                              Rezervisti
                              17Mellis Mareks
                              • 46'
                              • 58'
                              1Smirnovs Jevgeņijs
                                15Samoiļenko Aleksandrs
                                  25Radzvilavičus Dmitrijs
                                  • 63'
                                  12Jemeļjanovs Emīls Ēvalds
                                    15Kravčenko Tonijs
                                    • 88'
                                    14Talalujevs Jegors
                                      20Rubcovs Sergejs
                                        18Urbančiks Andrejs
                                        • 86'
                                        • 90'+4'
                                        Galvenais treneris
                                        Zirnis DzintarsPoļakovs Nikolajs
                                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                        Galvenais tiesnesis: Gluhovs Andrejs
                                        1 tiesneša asistents: Ikaunieks Jānis
                                        2 tiesneša asistents: Nazarovs Ēriks