LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Kurzeme/Zemgale

11. kārta, 05/09/2018 19:30

Rīgas Ostvalda vsk. stadions, Riga
Skatītāju skaits: 45
FK Dinamo Rīga
3
Saldus SS/Brocēnu NBJSS
2
1Mišins Daniels
    30Grablovskis Guntars
      5Zirnis Dzintars (C)
        19Neilands Kristaps
          2Terentjevs Viktors
          • 25'
          • 86'
          26Geruļskis Rainers
            11Bezuščonoks Deniss
              15Eglājs Ģirts
                16Makovskis Ingus
                  7Panovs Kaspars
                    7Miholaps Mihails
                    • 71'
                    • 78'
                    8Varnovskis Ginters (C)
                      18Morozs Jegors
                      • 83'
                      2Tikums Jānis
                        10Maksimenko Anatolijs
                        • 45'
                        • 59'
                        • 77'
                        10Novgorodskis Dmitrijs
                        • 5'
                        • 34'
                        3Astafjevs Vitālijs
                          5Veinbergs Reinis
                          • 41'
                          8Biders Artūrs
                            12Dimza Edgars
                            • 31'
                            4Sorokins Pāvels
                              6Seļickis Ričards
                                Rezervisti
                                12Jemeļjanovs Emīls Ēvalds
                                  1Kreits Dagnis
                                    15Mellis Mareks
                                    • 78'
                                    29Glāziņš Uģis
                                      21Maculevičs Aleksandrs
                                      • 86'
                                      3Landmanis Māris
                                        9Urbančiks Andrejs
                                          23Opelts Mārcis
                                            17Alekperovs Ādams
                                            • 83'
                                            11Tauberis Kaspars
                                              Galvenais treneris
                                              Terentjevs Viktors
                                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                              Galvenais tiesnesis: Mihovičs Edgars
                                              1 tiesneša asistents: Leladze Roberts
                                              2 tiesneša asistents: Gusts Aivis