LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Meistarības grupa U-18 2018

9. kārta, 08/08/2018 12:00

Stadions "Energoautomātika", Rīga
Skatītāju skaits: 20
FK Dinamo Rīga/Babītes SK
3
JDFS Alberts
3
1Mišins Daniels
    1Bareika Kristaps
      17Žarovs Ņikita (C)
      • 59'
      • 89'
      3Strautmanis Kārlis
      • 21'
      4Sorokins Pāvels
        17Miezītis Dāvis Andris
          29Mihailovs Pāvels
          • 46'
          23Škutāns Kristaps
          • 38'
          • 88'
          21Lembergs Filips
            9Kļaviņš Rihards
            • 23'
            • 76'
            2Visņevskis Aleksejs
            • 25'
            6Mežeckis Niklāvs
              30Krišņovs Artūrs
                22Sarmulis Emīls
                  11Ozoliņš Edgars
                    29Kats Natans
                    • 56'
                    15Samoiļenko Aleksandrs
                    • 46'
                    19Švalkovskis Adrians
                      7Mellis Mareks
                      • 84'
                      40Kristsons Ēriks
                        3Rubcovs Sergejs
                          7Zeltiņš Dāvis
                          • 84'
                          Rezervisti
                          26Samoiļenko Kirills
                            18Šmits Edijs Eižens
                              19Indrjulis Valērijs
                                34Cibulis Artūrs
                                • 76'
                                14Talalujevs Jegors
                                • 46'
                                27Bučkovskis Aigars
                                  16Kupcovs Artūrs
                                  • 84'
                                  14Razumovskis Edgars
                                    22Markovskis Valts Lūkass
                                    • 46'
                                    • 50'
                                    5Vecvagars Lauris
                                    • 84'
                                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                    Galvenais tiesnesis: Hudjakovs Edgars
                                    1 tiesneša asistents: Gutāns Raitis
                                    2 tiesneša asistents: Nazarovs Ēriks