LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SF1L 2018 - 1. posms

11. kārta, 08/07/2018 14:00

Iecavas novada stadions, Iecava Municipality
Skatītāju skaits: 50
FK Iecava
0
AFA Olaine
1
1Kiršbauma Līga
    55Mandrika Agnese
      10Krasnova Lea (C)
      • 76'
      14Kostigova Tatjana (C)
        7Ivanova Alīna
          3Ļebedeva Anžela
            21Upīte Annika Elizabete
              2Kozlova Anžela
                11Gaugere Renāte
                  13Čižova Jeļizaveta
                    28Šteinberga Ieva
                      15Petuhova Aļona
                        8Druviņa Emīlija Sofija
                          6Sazanova Linda
                            12Lapteva Jūlija
                              9Ņevedomska Darja
                              • 54'
                              17Tauriņa Abita
                                7Borovska Emīlija
                                • 18'
                                6Stūrmane Simona
                                  5Osiņina Lana
                                    14Kukladčenko Evelīna
                                    • 71'
                                    11Voitehovich Daria
                                      Rezervisti
                                      26Šlokenberga Liene
                                        1Mūrniece Diāna
                                          2Kanapecka Kitija
                                            8Zivtiņa Kristīne
                                              15Beitiņa Madara
                                                21Starikova Marija
                                                • 54'
                                                19Dresmane Megija
                                                • 76'
                                                17Poņatovska Anna
                                                  3Visocka Paula
                                                  • 71'
                                                  Galvenais treneris
                                                  Gedertsons JevgēnijsMihaļkovs Jevgēņijs
                                                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                  Galvenais tiesnesis: Uzlovs Romāns
                                                  1 tiesneša asistents: Briedis Ritvars
                                                  2 tiesneša asistents: Miļuhins Igors