LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SF1L 2018 - 1. posms

9. kārta, 15/07/2018 14:00

Iecavas novada stadions, Iecava Municipality
Skatītāju skaits: 30
FK Iecava
0
Rēzeknes novada BJSS
0
1Kiršbauma Līga
    1Kudrjavceva Kristīne
      12Lapteva Jūlija
      • 83'
      5Špūle Laima
      • 28'
      10Krasnova Lea (C)
        21Zabalujeva Alīna
          25Casno Katrīna Jūlija
            11Dervenika Enija
              8Druviņa Emīlija Sofija
              • 85'
              12Krasnobaja Deina-Loreta
                11Gaugere Renāte
                  26Bauska Lāsma
                    21Upīte Annika Elizabete
                      9Semjonova Karīna
                        28Šteinberga Ieva
                          10Ivanova Evita
                            14Kukladčenko Evelīna
                            • 73'
                            27Ludborža Līga
                              7Ivanova Alīna
                                19Rivča Annemarija
                                  17Tauriņa Abita
                                  • 73'
                                  22Škuratova Marina (C)
                                    Rezervisti
                                    31Kanapecka Kitija
                                      8Antāne Laura
                                      • 28'
                                      • 83'
                                      6Stūrmane Simona
                                      • 73'
                                      6Greivule Katrīna
                                      • 83'
                                      20Skujevska Laura
                                      • 73'
                                      2Biezā Megija
                                      • 83'
                                      15Beitiņa Madara
                                        Galvenais treneris
                                        Gedertsons JevgēnijsIgors Derjagins
                                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                        Galvenais tiesnesis: Uzlovs Romāns
                                        1 tiesneša asistents: Vītola Marita
                                        2 tiesneša asistents: Miļuhins Igors