LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SF1L 2018 - 2. posms (1-6 v.)

2. kārta, 14/08/2018 19:00

Iecavas novada stadions, Iecava Municipality
Skatītāju skaits: 50
FK Iecava
1
Rīgas Futbola skola - 1
3
1Kiršbauma Līga
    1Redzoba Sintija
      2Biezā Megija
      • 65'
      6Ņikitina Dana Nikola
      • 59'
      20Skujevska Laura
      • 84'
      8Gricienko Ērika
        17Tauriņa Abita
          9Medvedeva Amanda
            21Upīte Annika Elizabete
              7Lorence Luīze (C)
                25Casno Katrīna Jūlija
                  11Suvītra Diāna
                  • 24'
                  10Krasnova Lea (C)
                    10Krasnova Ieva
                      28Šteinberga Ieva
                        15Brahmane Nikola
                        • 20'
                        • 59'
                        11Gaugere Renāte
                          16Kuzmina Līna
                            13Kadirova Sabīna
                              14Čubare Evelīna Sendija
                              • 16'
                              • 46'
                              8Druviņa Emīlija Sofija
                                20Lubiņa Arta Luīze
                                • 61'
                                • 68'
                                Rezervisti
                                31Kanapecka Kitija
                                  12Lielause Marta
                                    30Šlokenberga Liene
                                    • 84'
                                    18Jevstigņejeva Valērija
                                      6Stūrmane Simona
                                      • 65'
                                      13Lodziņa Kristīne Evelīna
                                        3Ušpaleviča Evelīna
                                        • 59'
                                        4Fūrmane Signe
                                          17Koha Jevgenija
                                          • 68'
                                          19Sadikova Vasilisa
                                          • 46'
                                          Galvenais treneris
                                          Gedertsons JevgēnijsRočāne Anastasija
                                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                          Galvenais tiesnesis: Botošs Ruslans
                                          1 tiesneša asistents: Miļuhins Igors
                                          2 tiesneša asistents: Zaharčukovs Andrejs