LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

U-16 meiteņu pavasara kauss 2018

5. kārta, 08/03/2018 13:00

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 45
FK Iecava/FK Jelgava
0
AFA Olaine
0
1Kiršbauma Līga
    1Mūrniece Diāna
      9Spiģēna Nikola Estere
        8Vitmore Selga Penelope
          5Sārta Paula
            5Osiņina Lana
              14Kukladčenko Evelīna
                15Mandrika Agnese
                  17Tauriņa Abita
                    10Maļčikova Liāna
                      8Druviņa Emīlija Sofija (C)
                        3Ļebedeva Anžela
                          16Ziemele Adrija
                            9Fiļipova Angelina
                              19Dresmane Megija
                                20Pauniņa Amanda
                                  26Šlokenberga Liene
                                    16Juļmane Elīna
                                      13Poga Emīlija Līga
                                        12Semenova Veronika
                                          15Beitiņa Madara
                                            14Kostigova Tatjana (C)
                                              3Visocka Paula
                                                18Mihailova Aļina
                                                  27Sniedzīte Rebeka
                                                    17Jurkeviča Karīna
                                                      18Daukšte Ketija
                                                        6Sazanova Linda
                                                          21Starikova Marija
                                                            Galvenais treneris
                                                            Gedertsons JevgēnijsMihaļkovs Jevgēņijs
                                                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                            Galvenais tiesnesis: Debiša Tatjana
                                                            1 tiesneša asistents: Leladze Roberts
                                                            2 tiesneša asistents: Radionenko Sergejs