LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

U-16 meiteņu pavasara kauss 2018

2. kārta, 07/03/2018 13:00

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 30
FK Iecava/FK Jelgava
0
FS Metta/OSC
2
1Kiršbauma Līga
    1Siņutkina Laura
      15Beitiņa Madara
        11Treimane Nelle (C)
        • 11'
        3Visocka Paula
          10Lipšāne Amēlija
            27Upīte Annika Elizabete
              29Tihomirova Adriana Nikola
                9Spiģēna Nikola Estere
                  23Polka Līva
                    17Tauriņa Abita
                      8Mežecka Fanija
                        14Kukladčenko Evelīna
                          96Rungule Elīza Elizabete
                            26Šlokenberga Liene
                              33Eglīte Kate
                                13Poga Emīlija Līga
                                  21Mihailova Oļesja
                                    25Casno Katrīna Jūlija
                                      25Poiša Laura Viviāna
                                        16Ziemele Adrija
                                          7Daņilova Katrīna
                                          • 26'
                                          5Sārta Paula
                                            13Sidorova Sofija
                                              18Daukšte Ketija
                                                22Sidere Patrīcija Enia
                                                  19Dresmane Megija
                                                    12Zankovska Tīna
                                                      8Druviņa Emīlija Sofija (C)
                                                        61Liepiņa Evelīna
                                                          Galvenais treneris
                                                          Gedertsons Jevgēnijs
                                                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                          Galvenais tiesnesis: Debiša Tatjana
                                                          1 tiesneša asistents: Leladze Roberts
                                                          2 tiesneša asistents: Boroduļins Artjoms