LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Dublieru čempionāts 2017

8. kārta, 13/05/2017 18:00

Olaines pilsētas stadions, Olaine
Skatītāju skaits: 33
FK Jelgava-2
3
SK Babīte/Dinamo-2
4
16Puriņš Nils Toms
    19Apse Roberts
      19Deaks Oskars
        4Sorokins Pāvels
        • 46'
        11Briedis Ritvars
          8Vorobjovs Artjoms
          • 57'
          2Plonis Mareks
            76Khokhlov Dmitrii
              10Pivarovičs Mārtiņš
              • 66'
              91Avdejevs Vadims
                4Strods Toms Rūdolfs
                  30Salmiņš Leo
                  • 60'
                  • 74'
                  6Staļģis Helvijs
                  • 17'
                  10Kurma Viktors (C)
                  • 44'
                  7Saveļjevs Germans
                  • 76'
                  28Mukins Vladimirs
                  • 49'
                  5Minkevičs Ivo
                  • 89'
                  27Smans Rolands
                    8Soroka Oskars (C)
                    • 30'
                    • 52'
                    22Šeļegovičs Oto
                    • 55'
                    • 84'
                    9Rudakovs Mareks
                    • 90'+1'
                    32Vaguščenko Aleksandrs
                      Rezervisti
                      81Diržinis Alvis
                        11Ozoliņš Edgars
                        • 57'
                        17Apsītis Dāgs
                          3Rubcovs Sergejs
                          • 46'
                          14Ūtēns Ģirts
                            9Lembergs Filips
                            • 74'
                            3Šteinburgs Jēkabs
                            • 76'
                            15Roziņš Niks
                              45Knope Kristens
                                20Pakulis Toms
                                  Galvenais treneris
                                  Caune DāvisZirnis Dzintars
                                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                  Galvenais tiesnesis: Puriņš Ingus
                                  1 tiesneša asistents: Kolosovs Andrejs
                                  2 tiesneša asistents: Botošs Ruslans
                                  Ceturtais tiesnesis: Vītoliņš Artūrs
                                  Tiesnešu inspektors: Supe Ādolfs