LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Rīga

11. kārta, 19/06/2018 20:00

Stadions Jūrnieks, Rīga
Skatītāju skaits: 55
FK Jūrnieks
0
Albatroz SC
1
25Rodriguez Carl Albert
  • 46'
1Leme Felipe Ferreira
    2Kļimovičs Artūrs (C)
      6Felizardo Ramires Ricardo
        19Icabuco Cańon Jefferson Mauricio
          8de Carlos Batista Victor
            8Velazơuez Ơscar
            • 87'
            2Dos Santos Xavier Felipe Gabriel
            • 70'
            7Sanchez Beltran Kevin Sleyner
            • 51'
            • 54'
            9Gasparotto Mateus (C)
            • 46'
            • 90'+4'
            21Prokopov Ievgenii
            • 71'
            3Daisuke Nomura
              9Jirgensons Ričards
                7Sousa Lima Léllis Yuri
                • 87'
                4Jurkovs Viktors
                  4Vinicius Rodrigues de Oliveira
                    10Maksimenko Anatolijs
                    • 38'
                    • 59'
                    11De Souza Matias Jesus Rafael
                    • 24'
                    • 89'
                    20Panasjuks Andrejs
                      5Satake Kyosei
                        16Aragon-Alvarado Oscar Danilo
                          10Youngdoo Jwa
                            Rezervisti
                            1Andrejevs Edgars
                            • 46'
                            13Manfrinatti Rodrigo
                            • 70'
                            6Štrekkers Gurijs
                              15Pētersons Emīls Jānis
                              • 89'
                              22Čate Ēriks
                                14Ferreira da Silva Lucas Tiago
                                  12Kļaviņš Armands Daniels
                                    15Cigaņiks Vladislavs
                                    • 54'
                                    17Korsaks Kristiāns
                                    • 59'
                                    11Jennings Justin Owen
                                    • 71'
                                    Galvenais treneris
                                    Gospodars VadimsKorabļovs Igors
                                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                    Galvenais tiesnesis: Utināns Andris
                                    1 tiesneša asistents: Koritko Valdis
                                    2 tiesneša asistents: Radionenko Sergejs