LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Kurzeme/Zemgale

12. kārta, 09/09/2018 17:00

Stadions "Olimpija", Liepāja
Skatītāju skaits: 55
FK Karosta
4
FK Dinamo Rīga
1
1Lākutis Ivo
  • 83'
1Mišins Daniels
    5Kļava Oskars
      18Morozs Jegors
        15Smetanovs Artūrs
        • 16'
        • 47'
        • 54'
        16Makovskis Ingus
        • 32'
        • 72'
        19Kučma Juris
        • 67'
        10Maksimenko Anatolijs
        • 54'
        21Stepanovs Vladimirs
          4Sorokins Pāvels
          • 73'
          • 78'
          10Nicis Valdis
          • 58'
          8Biders Artūrs
            11Skripko Ivo (C)
            • 72'
            21Maculevičs Aleksandrs
              16Koršakovs Jevgeņijs
              • 51'
              • 78'
              15Mellis Mareks
              • 46'
              4Reguzovs Jānis
                2Terentjevs Viktors
                  6Gluško Ivans
                  • 67'
                  7Miholaps Mihails
                  • 54'
                  8Dobelis Nauris
                  • 53'
                  5Zirnis Dzintars (C)
                  • 35'
                  Rezervisti
                  12Šabanovs Artjoms
                  • 83'
                  20Rubcovs Sergejs
                  • 72'
                  20Sils Dans
                  • 58'
                  • 76'
                  17Alekperovs Ādams
                  • 46'
                  14Attiķis Toms
                  • 78'
                  19Ozoliņš Edgars
                  • 54'
                  13Mūrnieks Edgars
                  • 67'
                  9Urbančiks Andrejs
                  • 54'
                  • 89'
                  9Viļumsons Raivis
                  • 54'
                  2Cvetkovs Arturs
                  • 67'
                  • 80'
                  3Šeidlers Mārtiņš
                  • 72'
                  Galvenais treneris
                  Pocjutis RolandsZirnis Dzintars
                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                  Galvenais tiesnesis: Reineks Artūrs
                  1 tiesneša asistents: Švažs Gints
                  2 tiesneša asistents: Berezins Jaroslavs