LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

2.līgas 2.posms 2017 B Grupa

3. kārta, 22/10/2017 15:00

Stadions "Daugava", rezerves laukums, Liepāja
Skatītāju skaits: 42
FK Karosta
3
SK Cēsis
4
1Mazūrs Mārcis
    1Ulpe Raimonds
      19Kučma Juris
      • 88'
      17Kazus Renārs
        7Bernāts Helvijs Klāvs
        • 60'
        7Bukšs Mārtiņš
        • 76'
        15Ķepals Norans
          3Ventiņš Jānis
          • 90'+3'
          11Skripko Ivo (C)
            5Barkāns Ilvars
            • 40'
            • 90'
            3Otaņķis Agris
              20Baranovskis Oskars (C)
                6Gluško Ivans
                  10Sondors Ingvars
                  • 43'
                  4Lākutis Ivo
                    21Bērziņš Māris
                    • 46'
                    8Dobelis Nauris
                    • 11'
                    • 67'
                    8Daile Jānis
                    • 46'
                    13Maisiņš Reinis
                    • 80'
                    2Prauliņš Edgars
                      10Stepanovs Vladimirs
                      • 33'
                      14Tukris Madars
                      • 70'
                      • 70'
                      Rezervisti
                      9Grasis Gustavs
                      • 60'
                      • 85'
                      30Rutkis Ainārs
                        14Cimbals Jevgeņijs
                        • 88'
                        9Cimanovs Antons
                          16Sērmoliņš Daniels
                          • 67'
                          4Rupeiks-Roķis Guntars
                          • 46'
                          • 46'
                          2Jermoļenko Vladislavs
                          • 80'
                          19Krēsliņš Nauris
                          • 46'
                          15Klaiva Edgars
                          • 90'
                          23Priede Edgars
                            13Laganovskis Armands
                            • 90'+3'
                            Galvenais treneris
                            Pocjutis Rolands
                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                            Galvenais tiesnesis: Naļivaiko Dmitrijs
                            1 tiesneša asistents: Ševčenko Deniss
                            2 tiesneša asistents: Zaharčukovs Andrejs
                            Ceturtais tiesnesis: Tagijevs Igors
                            Tiesnešu inspektors: Bērziņš Aldis