LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Kurzeme/Zemgale 1.posms

4. kārta, 26/05/2018 17:00

Kauguru vidusskolas stadions, Jūrmala
Skatītāju skaits: 45
FK Kauguri / JSS
6
Talsi/FK Laidze
0
1Smirnovs Jevgeņijs
    69Neilands Toms
    • 59'
    20Skaļenko Pāvels
      21Sproģis Raimonds
      • 46'
      4Putraševičs Aigars
      • 69'
      4Kovaļovs Dmitrijs
        9Briļs Aleksandrs
        • 66'
        9Červoņikovs Mārcis
          10Putraševičs Agris
          • 32'
          • 75'
          18Valbergs Kaspars
            7Kolomicevs Staņislavs
            • 39'
            • 57'
            24Sumacovski William Max
              8Poļakovs Mihails (C)
              • 81'
              3Šnēbergs Rūdis
              • 89'
              11Putraševics Tahirs
              • 55'
              32Braunfelds Sandis
                23Pūliņš Edgars
                  10Paegle Kārlis
                    16Nosiks Vladimirs
                      8Petkevičs Vitālijs (C)
                        22Mamatovs Iļja
                          15Šnēbergs Mārcis
                          • 46'
                          Rezervisti
                          15Kravčenko Tonijs
                          • 81'
                          • 88'
                          1Krūmiņš Sandris
                          • 59'
                          3Antonovs Vilnis
                          • 75'
                          • 86'
                          23Krūmiņš Renārs
                          • 89'
                          21Brakovskis Vladislavs
                          • 55'
                          • 72'
                          14Zikovs Sergejs
                          • 46'
                          6Rosnis Rihards Ernests
                          • 69'
                          7Tarasovs Igors
                          • 46'
                          13Kraučs Tarzāns
                            Galvenais treneris
                            Poļakovs NikolajsMotivāns Jānis
                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                            Galvenais tiesnesis: Uzlovs Romāns
                            1 tiesneša asistents: Dmitrijevs Aleksejs
                            2 tiesneša asistents: Miļuhins Igors