LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Latgale

13. kārta, 13/09/2018 17:30


Skatītāju skaits: 100
FK Krāslava
2
BFC Daugavpils-2
0
16Solims Aigars
    22Kokotins Niks
      18Bovins Edvīns
        23Kozlovs Deniss (C)
          4Zakreževskis Dmitrijs
            4Larionovs Kirils
            • 66'
            8Atamaņukovs Vadims (C)
              8Kudeļkins Aleksejs
                17Laskovs Vitālijs
                • 33'
                21Skurjats Vladislavs
                • 75'
                13Maksimčuks Jevgeņijs
                • 84'
                17Stumbiņš Raivis
                  19Bovins Edvards
                    19Borisovs Edgars
                    • 84'
                    7Bovins Elvis
                    • 67'
                    18Gedroics Māris
                    • 40'
                    • 62'
                    15Siņakovs Nikolajs
                    • 88'
                    11Bohāns Intars
                    • 58'
                    3Makarovs Andrejs
                    • 87'
                    • 90'+3'
                    10Miņins Jevgenijs
                    • 62'
                    • 66'
                    9Bovins Jānis
                    • 41'
                    • 84'
                    5Spēks Emīls
                    • 89'
                    Rezervisti
                    21Baranovskis Pāvels
                    • 84'
                    12Šelkovskis Aleksejs
                      14Glaudāns Artūrs
                      • 88'
                      3Molotkovs Deniss
                      • 66'
                      30Kuzmins Sergejs
                        28Rakuls Dmitrijs
                        • 58'
                        25Pavļukevičs Daniils
                        • 84'
                        15Kirikovs Artjoms
                        • 89'
                        9Buls Jānis
                        • 75'
                        Galvenais treneris
                        Atamaņukovs VadimsPogodins Sergejs
                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                        Galvenais tiesnesis: Bogdanovs Dmitrijs
                        1 tiesneša asistents: Kohans Edgars
                        2 tiesneša asistents: Jermolajevs Anatolijs