LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Latgale

9. kārta, 05/08/2018 16:00


Skatītāju skaits: 100
FK Krāslava
5
Kalupe / Daugavpils novads
1
16Solims Aigars
    1Tvardovskis Igors
      4Makarovs Andrejs
        10Rasčevskis Arnis
        • 68'
        7Bovins Elvis
          12Lukjanovs Oļegs
            3Ungurs Edgars
              6Koroļovs Ruslans
              • 58'
              • 75'
              9Bovins Jānis
              • 16'
              • 27'
              • 68'
              8Čevers Gatis
              • 30'
              18Komarovs Deniss
              • 60'
              20Narovskis Jevgeņijs (C)
                21Willmann de Mattos Santos Roberto
                • 61'
                17Grigorjevs Andrejs
                • 55'
                8Atamaņukovs Vadims (C)
                  11Lazdovskis Sergejs
                    13Maksimčuks Jevgeņijs
                    • 68'
                    13Maļinovskis Pāvels
                      17Laskovs Vitālijs
                      • 29'
                      • 45'
                      • 85'
                      21Koržeņevskis Armands
                        19Bovins Edvīns
                          23Siņicins Vadims
                          • 31'
                          • 66'
                          Rezervisti
                          15Baranovskis Pāvels
                          • 68'
                          9Girja Konstantīns
                            14Glaudāns Artūrs
                            • 85'
                            83Koržeņevskis Rolands
                            • 55'
                            20Maņušis Edgars
                            • 68'
                            22Soms Edgars
                            • 68'
                            6Cvetkovs Nauris
                            • 60'
                            Galvenais treneris
                            Atamaņukovs Vadims
                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                            Galvenais tiesnesis: Jermolajeva Jeļena
                            1 tiesneša asistents: Stankevičs Evalds
                            2 tiesneša asistents: Jermolajevs Anatolijs