LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Sieviešu Futbola 1. līga 2017 - 2. posms (1-5)

3. kārta, 10/09/2017 18:00

Talsu pilsētas stadions,
Skatītāju skaits: 30
FK Laidze/Talsu NSS
1
Rīgas Futbola skola - 2
1
1Lindermane Asnāte
    12Lielause Marta
      11Šnepste Diāna
        8Gricienko Ērika
          6Pozņaka Anete
            17Koha Jevgenija
              14Brigmane Līga (C)
              • 35'
              5Timofejeva Olga
                8Pavāre Deina
                  6Ņikitina Dana Nikola
                  • 85'
                  17Štube Monika Estere
                    18Valaka Anna Marija
                    • 46'
                    16Silgale Dārta
                    • 86'
                    11Suvītra Diāna
                    • 51'
                    15Gulbe Kristiāna
                      14Čubare Evelīna Sendija
                      • 78'
                      9Mitenberga Sigita
                        10Krasnova Ieva
                        • 43'
                        18Rukse Alise
                        • 63'
                        7Lorence Luīze (C)
                          13Aleksīna Vanesa
                            9Medvedeva Amanda
                              Rezervisti
                              5Maļinovska Madara
                                1Mosunova Aleksandra
                                  7Ņikitina Daina
                                  • 86'
                                  25Redzoba Sintija
                                    4Fūrmane Signe
                                      13Lodziņa Kristīne Evelīna
                                        16Kuzmina Līna
                                        • 78'
                                        3Jevstigņejeva Valērija
                                        • 46'
                                        Galvenais treneris
                                        Enģele KristaRočāne Anastasija
                                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                        Galvenais tiesnesis: Kurpnieks Agnis
                                        1 tiesneša asistents: Kurpnieks Ansis
                                        2 tiesneša asistents: Kurpniece Patrīcija