LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SF1L 2018 - 2. posms (7-11 v.)

4. kārta, 01/09/2018 14:00

Talsu pilsētas stadions, Talsi
Skatītāju skaits: 30
FK Laidze/Talsu NSS
1
SK Imanta
2
5Čuriļina Valērija Tatjana
    1Antāne Laura
      43Pavāre Deina
      • 49'
      5Pritkova Ņina
        32Brigmane Līga
          15Žeimunde Anna Viktorija
            38Ņikitina Daina
            • 15'
            • 46'
            9Ritenberga-Balode Tīna
              39Enģele Krista
              • 65'
              10Veinberga Marta
              • 79'
              22Šnepste Diāna
                2Tarvīda Kristiāna
                • 61'
                21Krūmiņa Ilona Daniela
                  8Vītola Krista
                    10Silgale Dārta
                      3Ase Kitija
                        23Mitenberga Sigita
                          4Švāgere Elīna (C)
                          • 44'
                          • 68'
                          47Štube Monika Estere
                            11Zivtiņa Kristīne
                              46Aleksīna Vanesa
                                17Jēgere Una
                                • 68'
                                Rezervisti
                                1Lindermane Asnāte
                                  12Čehovska Margarita
                                  • 79'
                                  35Plivna Dārta
                                    16Smirnova Baiba Justīne
                                      24Gulbe Kristiāna
                                      • 46'
                                      14Grundāne Šarlote
                                      • 68'
                                      7Mūrniece Patrīcija Paula
                                      • 61'
                                      • 73'
                                      Galvenais treneris
                                      Eņģelis AivarsAvotiņš Valdis
                                      Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                      Galvenais tiesnesis: Kurpnieks Agnis
                                      1 tiesneša asistents: Kurpnieks Ansis
                                      2 tiesneša asistents: Kurpniece Patrīcija