LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SF1L 2018 - 1. posms

6. kārta, 03/06/2018 16:00

Talsu pilsētas stadions, Talsi
Skatītāju skaits: 30
FK Laidze/Talsu NSS
1
SK Super Nova
1
1Lindermane Asnāte
    25Zvingevica Eva
      6Pozņaka Anete
        3Ansone Evita
          14Brigmane Līga (C)
            19Kozlova Vlada
            • 46'
            12Enģele Krista
              15Ušpele Alise
                18Rukse Alise
                  83Gaiķe Alise
                    15Gulbe Kristiāna
                    • 70'
                    36Buklovska Juta
                      13Aleksīna Vanesa
                        8Volkoviča Jekaterīna (C)
                        • 77'
                        9Mitenberga Sigita
                        • 46'
                        27Bārbele Anna
                          11Šnepste Diāna
                            2Zilberte Simona
                              17Tesļuka Aija Everita
                              • 33'
                              12Vikšere Laura
                                8Pavāre Deina
                                  7Selicka Jekaterīna
                                    Rezervisti
                                    7Ņikitina Daina
                                      10Maļuka Luīze
                                        2Krūmiņa Ilona Daniela
                                        • 81'
                                        17Moča Vineta
                                          19Silgale Dārta
                                          • 70'
                                          21Levikina Darija
                                          • 46'
                                          10Čuriļina Valērija Tatjana
                                            4Perepičko Renata
                                              5Gulbe Dana
                                              • 46'
                                              • 81'
                                              18Toka Arnita
                                                4Plivna Dārta
                                                  23Ņikitina Sofija
                                                    Galvenais treneris
                                                    Eņģelis AivarsKārkliņš Edgars
                                                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                    Galvenais tiesnesis: Kurpnieks Agnis
                                                    1 tiesneša asistents: Kurpnieks Ansis
                                                    2 tiesneša asistents: Kurpniece Patrīcija