LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Dublieru čempionāts 2017

11. kārta, 04/06/2017 14:00

Stadions "Daugava", rezerves laukums, Liepāja
Skatītāju skaits: 67
FK Liepāja-2
0
RFS-2
1
35Raļkevičs Valentīns
  • 80'
1Isačenko Daniils
    6Lūks Gatis
    • 46'
    5Zvonkovs Jelisejs (C)
    • 67'
    4Rubezis Niks
    • 82'
    3Peric Luka
    • 49'
    23Bernāts Helvijs Klāvs
      9Grīnbergs Jānis
        24Diop Alassane
        • 29'
        8Prokopovs Jevgenijs
          5Jansons Elvijs
            7Hvoiņickis Daniils
              9Kurtišs Marks
              • 70'
              6Liepa Kristaps
                18Ķipsts Roberts
                  10Šadčins Iļja
                  • 34'
                  • 70'
                  17Ķigurs Mārtiņš
                  • 46'
                  4Ivanovs Ruslans
                    22Krušatins Andris
                      16Regža Marko
                        20Jaunarājs-Janvāris Roberts Krists (C)
                        • 46'
                        2Sorokins Vladislavs
                          Rezervisti
                          1Zviedris Krišjānis
                            24Kupcovs Artūrs
                              8Krautmanis Jānis
                              • 29'
                              • 67'
                              17Koliņko Ņikita
                                10Smetanovs Artūrs
                                • 46'
                                • 80'
                                18Ivanovs Pāvels
                                  3Pētersons Rihards
                                  • 46'
                                  11Troņinkovs Valentins
                                    11Vagančuks Rolands
                                    • 46'
                                    14Grīngofs Nils Danijs
                                      25Pētersons Edgars
                                        15Daškevičs Artjoms
                                        • 67'
                                        13Sidorovs Maksims
                                          19Sablukovs Dmitrijs
                                            Galvenais treneris
                                            Intenbergs JānisŠevļakovs Jurijs
                                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                            Galvenais tiesnesis: Utināns Andris
                                            1 tiesneša asistents: Lācis Niklāvs
                                            2 tiesneša asistents: Svipsts Mārtiņš
                                            Ceturtais tiesnesis: Tagijevs Igors
                                            Tiesnešu inspektors: Osipovs Vladimirs