LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

2018.gada Ziemas kauss U-14

2. kārta, 31/01/2018 12:00

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 30
FK Liepāja
0
Rīgas Futbola skola
1
12Pinčuks Ņikita
    1Maculevičs Konstantīns
      1Lauva Klāvs
        18Vīksna Aivars (C)
        • 14'
        6Džeriņš Pēteris
          15Markuševskis Artjoms
            2Meļķis Rūdolfs
              5Pumpurs Mārtiņš
                17Nagornijs Sergejs
                  9Trefilovs Vadims
                    5Kragliks Ralfs
                      25Ustinovs Artjoms
                        18Bernāts Rihards Anrijs
                          4Habarovs Dmitrijs
                            7Volkovs Kristers
                              27Raizers Dmitrijs
                                19Krimskis Artjoms
                                  8Morozs Iļja
                                    4Salarjovs Ņikita
                                      22Gorodņickis Roberts
                                      • 41'
                                      15Gūtmanis Patriks
                                        3Kuzņecovs Roberts
                                          14Kurtišs Aksels
                                            13Kadikovs Luka
                                              3Kronbergs Klāvs
                                                14Sorokins Maksims
                                                • 25'
                                                10Ziemelis Rūdolfs
                                                  26Žaleiko Gļebs
                                                  • 45'
                                                  20Sliede Niks (C)
                                                    11Fedotovs Ralfs
                                                      13Ķēde Ķēdža Markuss
                                                        2Ilenāns Kristiāns
                                                          16Šuļga Ņikita
                                                            10Aleksejevs Aleksandrs
                                                              11Alpēns Markuss Maksimuss
                                                                17Penka Ričards
                                                                  Galvenais treneris
                                                                  Kohans Dmitrijs
                                                                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                                  Galvenais tiesnesis: Zamurs Raitis
                                                                  1 tiesneša asistents: Šakurovs Artūrs
                                                                  2 tiesneša asistents: Ivlevs Nikita