LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SFL 2018

5. kārta, 01/04/2018 14:00

Stadions "Daugava", rezerves laukums, Liepāja
Skatītāju skaits: 50
FK Liepāja
0
Rīgas Futbola skola
4
1Lindermane Asnāte
    1Ņesterova Sofija
      77Spāģe Henriete
      • 46'
      19Ņikiforova Margarita
        7Antipina Jekaterina
          8Zaičikova Viktorija
          • 29'
          9Tīle Rebeka
            3Krūmiņa Anna
              17Miksone Karlīna
                10Voitāne Sandra
                • 25'
                12Čamane Sintija (C)
                  16Peciņa Monta
                    4Smirnova Taisija
                      11Spruntule Elīza
                      • 74'
                      13Brigmane Līga
                        4Ševcova Olga
                        • 16'
                        10Ošeniece-Žerebcova Inga
                        • 46'
                        14Giržda Kristīne
                          5Beiere Laila
                            9Radvila Līga
                              3Propošina Anna
                                17Ročāne Anastasija (C)
                                • 33'
                                Rezervisti
                                31Karpova Katrīna
                                • 46'
                                12Redzoba Sintija
                                  88Čerkes Aurika
                                    21Čemirtāne Anastasija
                                      23Šarija Kira
                                        2Valaka Anna Marija
                                          33Šenberga Signija
                                          • 46'
                                          15Kuzmina Līna
                                            Galvenais treneris
                                            Šakurova Karīna
                                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                            Galvenais tiesnesis: Raudziņa Viola
                                            1 tiesneša asistents: Vanaga Diāna
                                            2 tiesneša asistents: Didriķe Līga
                                            Ceturtais tiesnesis: Bucis Armands