LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-13A

8. kārta, 29/04/2018 13:30

Stadions "Daugava", rezerves laukums, Liepāja
Skatītāju skaits: 38
FK Liepāja/LFS
4
FA Ventspils
0
1Veisbuks Dāvis Viljams
    1Silagailis Haralds
      13Bureņs Adrians
        30Krjukovs Ņikita
          4Petrovics Markuss
            9Pētersons Rainers
              15Hermanis Rainers
                31Čuhnovs Valters
                  11Azarovs Timurs
                    25Kronis Ernests
                      20Lapiņš Pauls
                        18Lutovins Iļja
                          17Raihs Martins
                            20Markovs Kirils
                              9Milaitis Kevins Markus
                                22Sidorčiks Roberts
                                  21Vierpe Edvards
                                    8Cielavs Fricis Eduards
                                      7Roga Emīls
                                        5Feldmans Markoss
                                          19Slūka Kristers (C)
                                            28Jaunkalns Kristiāns Deniss
                                              3Meņšovs Sergejs
                                              • 34'
                                              • 39'
                                              • 42'
                                              15Sopovs Artjoms
                                                10Žukovs Adrians
                                                  32Kaņeps Renārs Ralfs
                                                    6Liepiņš Ralfs Kristians
                                                    • 27'
                                                    26Mironovs Daniels
                                                      8Harmsens Markuss Kaspars
                                                        27Šenfelds Toms
                                                          18Ponomarjovs Rihards
                                                            19Suhanovs Daniils
                                                              70Pumpurs Miķelis
                                                                23Grīslis Valters
                                                                  22Smirnovs Ivans
                                                                    24Kučinskis Daniils
                                                                      Galvenais treneris
                                                                      Segliņš JānisTidenbergs Sergejs
                                                                      Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                                      Galvenais tiesnesis: Bucis Armands