LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14 1.-4.vieta

2. kārta, 21/09/2018 18:00

Stadions "Daugava", rezerves laukums, Liepāja
Skatītāju skaits: 70
FK Liepāja/LFS
1
FS METTA
1
12Pinčuks Ņikita
    1Parfjonovs Ņikita
      10Ziemelis Rūdolfs
        15Melnis Bruno
          8Bernāts Rihards Anrijs
            11Pašņevs Ņikita
            • 45'
            13Ķēde Ķēdža Markuss
              21Atars Kristers
              • 42'
              5Kragliks Ralfs
              • 27'
              4Kangars Alans
                20Sliede Niks (C)
                • 6'
                99Grimze Markuss
                  15Gūtmanis Patriks
                    18Zariņš Gustavs
                      11Alpēns Markuss Maksimuss
                      • 57'
                      10Eglītis Marts
                        9Nagornijs Sergejs
                          79Būmanis Rihards
                            6Džeriņš Pēteris
                              7Aizpurietis Emīls
                                4Salarjovs Ņikita
                                  9Šits Dario (C)
                                    Rezervisti
                                    1Lauva Klāvs
                                      14Oļesovs Arturs Arnolds
                                        2Meļķis Rūdolfs
                                          12Desainis Indriķis Jūlijs
                                            17Blumbergs Mārtiņš
                                              8Mauriņš Andris
                                                19Krimskis Artjoms
                                                  66Neimanis Kārlis
                                                    7Šics Toms
                                                      16Eļbe Ričards
                                                        Galvenais treneris
                                                        Dobrecovs ViktorsGoba Jānis
                                                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                        Galvenais tiesnesis: Bucis Armands
                                                        1 tiesneša asistents: Roga Gunārs
                                                        2 tiesneša asistents: Reineks Artūrs