LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Jaunatnes čempionāts U-14 1.-4.vieta

6. kārta, 20/10/2018 14:00

Stadions "Daugava", rezerves laukums, Liepāja
Skatītāju skaits: 15
FK Liepāja/LFS
2
JFC Skonto
2
1Lauva Klāvs
    1Reinvalds Edgars
      10Ziemelis Rūdolfs
        2Muradjans Armans
          9Nagornijs Sergejs
            20Vissarionovs Artjoms
              5Kragliks Ralfs
              • 53'
              9Nosegbe Suško Daniels
              • 53'
              4Salarjovs Ņikita
                17Vostrikovs Andrejs (C)
                • 35'
                7Volkovs Kristers (C)
                • 34'
                • 54'
                13Silajevs-Kožurovs Deniss
                  20Javnošāns Artūrs
                    10Fokins Danila
                      15Gūtmanis Patriks
                        7Matajevs Andrejs
                          13Šics Toms
                            21Boroduška Ēriks
                              8Anžans Marats Kristians
                                25Hudožitkins Vladimirs
                                  17Blumbergs Mārtiņš
                                    34Upmalis Roberts
                                    • 6'
                                    Rezervisti
                                    12Pinčuks Ņikita
                                      99Kamskovs Māris
                                        3Kronbergs Klāvs
                                          4Presņakovs Artjoms
                                            19Krimskis Artjoms
                                              19Kozeļko Aleksandrs
                                              • 6'
                                              • 10'
                                              11Alpēns Markuss Maksimuss
                                                12Gorjačko Dmitrijs
                                                  3Zaicevs Artjoms
                                                    Galvenais treneris
                                                    Dobrecovs ViktorsŠarando Aleksejs
                                                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                    Galvenais tiesnesis: Berezins Jaroslavs
                                                    1 tiesneša asistents: Leitāns Guntis
                                                    2 tiesneša asistents: Kaļmuks Mihails