LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Otrā līga 2018 Ziemeļaustrumi

4. kārta, 29/07/2018 14:00

Madonas pilsētas stadions, Madona Municipality
Skatītāju skaits: 65
FK Madona / FFL
4
FB Gulbene 2005
0
1Aizups Kristaps
  • 46'
99Zaķis Einārs
    16Sitiks Romans
      7Eglītis Sandis
        5Driksna Nauris
          6Vaičulis Armands
            10Laucis Oskars
            • 84'
            10Mauriņš Juris
              12Zukurs Kaspars
              • 50'
              • 62'
              4Bistrovs Igors
                7Sudārs Kārlis
                  8Sirmais Sandis
                    17Aizsilnieks Arvis (C)
                    • 79'
                    5Putniņš Sandis
                      9Sitiks Andrejs
                      • 65'
                      • 90'
                      11Zeps Niks
                        15Grāvītis Rūdolfs
                        • 53'
                        2Vašilišuns Dāvids
                          11Sveķis Klāvs
                          • 20'
                          • 88'
                          23Bisenieks Elvis (C)
                            13Zeps Rinalds
                            • 84'
                            18Karamiševs Juris
                              Rezervisti
                              99Kazaks Edgars
                              • 46'
                              8Arsentjevs Edgars
                              • 79'
                              • 88'
                              3Finčuks Jevgeņijs
                              • 84'
                              6Ivanovs Rihards
                              • 53'
                              18Kaulačs Mārtiņš
                              • 88'
                              4Melnis Rihards
                              • 84'
                              2Čablis Didzis
                              • 62'
                              Galvenais treneris
                              Cimers Gints
                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                              Galvenais tiesnesis: Razumejevs Leonids
                              1 tiesneša asistents: Semjonovs Artemijs
                              2 tiesneša asistents: Vinogradovs Iļja