LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Virslīgas dublieri 2018

18. kārta, 25/09/2018 20:00

Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums, Riga
Skatītāju skaits: 30
FK Metta/Latvijas Universitāte-2
0
RFS-2
1
1Saulītis Helmuts (C)
    35Grigorjevs Dmitrijs
      27Birka Emīls
        5Sorokins Vladislavs
          11Ulmis Ričards
            3Appiah Ofosu
            • 53'
            14Krjukovičs Aleksejs
            • 69'
            19Toņiševs Maksims
              4Fedorovičs Daniels
                21Indrāns Dāvis
                  3Bambals Oskars
                    9Regža Marko
                    • 27'
                    • 85'
                    2Biders Mārtiņš
                      25Jaudzems Artis
                        18Zēģele Matīss
                        • 86'
                        23Kazačoks Jevgeņijs
                        • 41'
                        6Guliaks Renārs
                          14Ķiršs Raivis
                          • 73'
                          • 90'
                          22Sunnyboy Sandi Dolo
                            22Savčenko Iļja
                              26Šauers Ričards
                                12Balodis Daniels (C)
                                  Rezervisti
                                  24Sorokins Alvis
                                    1Isačenko Daniils
                                      7Kartišovs Aleksandrs
                                      • 69'
                                      32Žuravļovs Deniss
                                      • 85'
                                      15Elsts Filips
                                      • 86'
                                      4Lušņickis Kirils
                                      • 90'
                                      20Zelmanis Roberts
                                        11Troņinkovs Valentins
                                          38Koliņko Ņikita
                                            2Šakurovs Edgars
                                              Galvenais treneris
                                              Karpovs AndrejsŠevļakovs Jurijs
                                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                              Galvenais tiesnesis: Caune Ivars
                                              1 tiesneša asistents: Griščenko Aleksejs
                                              2 tiesneša asistents: Čižovs Georgijs
                                              Ceturtais tiesnesis: Maļcevs Edgars
                                              Tiesnešu inspektors: Direktorenko Vladimirs