LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Dublieru čempionāts 2017

23. kārta, 25/09/2017 19:00

Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums, Riga
Skatītāju skaits: 40
FK Metta/Latvijas Universitāte-2
7
Spartaks Jūrmala-2
0
1Grigorjevs Dmitrijs
  • 76'
77Kozlov Alexsey
    18Puķītis Rūdolfs (C)
    • 69'
    15Burņins Arturs
    • 82'
    5Biders Mārtiņš
    • 46'
    22Pļuta Ēriks
      19Uldriķis Normunds
      • 17'
      18Bernāns Mārtiņš
        4Kirkils Gabriels
          20Bukšs Alvis
          • 3'
          • 71'
          20Emsis Aivars
          • 67'
          • 74'
          • 76'
          10Križanovskis Artjoms
            11Varslavāns Renārs
            • 79'
            3Riļevs Artemijs (C)
              26Gudēns Roberts Ralfs
              • 74'
              8Pusts Ruslans
              • 65'
              9Lagūns Jēkabs
                7Kļavlapa Edgars
                  17Zēģele Matīss
                  • 24'
                  • 33'
                  • 74'
                  23Stepanovs Dāniels
                  • 46'
                  45Birka Emīls
                    21Zariņš Rihards
                    • 22'
                    Rezervisti
                    24Sorokins Alvis
                    • 76'
                    9Korzāns Ričards
                    • 82'
                    7Kartišovs Aleksandrs
                    • 79'
                    19Bāliņš Klāvs
                    • 46'
                    16Fedorovičs Daniels
                    • 46'
                    14Ulmis Ričards
                    • 74'
                    23Biders Artūrs
                    • 76'
                    • 78'
                    • 90'+1'
                    2Šauers Ričards
                    • 74'
                    Galvenais treneris
                    Karpovs AndrejsSmirnovs Jevgeņijs
                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                    Galvenais tiesnesis: Zamurs Raitis
                    1 tiesneša asistents: Hmurovičs Dmitrijs
                    2 tiesneša asistents: Grābējs Deniss
                    Ceturtais tiesnesis: Raudziņa Viola
                    Tiesnešu inspektors: Popovičenko Jurijs