LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Latvijas kauss 16/17

1. kārta, 09/04/2017 17:00

Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums, Riga
Skatītāju skaits: 350
FK Metta/Latvijas Universitāte
0
RFS
1
1Grigorjevs Dmitrijs
    1Māliņš Germans (C)
      4Ševeļovs Kirils
        9Uldriķis Roberts
        • 60'
        14Abdullahi Adamu
          21Kovel Leonid
            5Indrāns Dāvis
              16Shergelashvili Lasha
              • 51'
              9Ivanovs Ņikita
                28Ulimbaševs Daniils
                • 38'
                25Ashrifie Abraham Anane
                • 55'
                26Isajevs Vjačeslavs
                  23Fjodorovs Vladislavs
                  • 75'
                  3Rode Renārs
                    3Abbas Usman
                      36Solovjovs Aleksandrs
                      • 49'
                      6Emsis Eduards
                        8Fertovs Aleksandrs
                          19Kalniņš Gatis (C)
                            12Njie Ensa
                              20Seriba Kabelo
                                10Višņakovs Aleksejs
                                • 15'
                                Rezervisti
                                24Ošs Dāvis
                                  35Sizko Daniil
                                    26Gudēns Roberts Ralfs
                                      25Peric Luka
                                        11Fjodorovs Konstantīns
                                          11Savaļnieks Roberts
                                            16Emsis Aivars
                                              81Šadčins Iļja
                                                45Birka Emīls
                                                  27Grīnbergs Jānis
                                                    15Šibass Rendijs
                                                    • 75'
                                                    5Šlampe Endijs
                                                      17Švalbe Artūrs
                                                        2Sorokins Vladislavs
                                                          Galvenais treneris
                                                          Karpovs Andrejs
                                                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                          Galvenais tiesnesis: Caune Ivars
                                                          1 tiesneša asistents: Borisevičs Eduards
                                                          2 tiesneša asistents: Morozovs Jevgēnijs
                                                          Ceturtais tiesnesis: Veģeris Mārtiņš
                                                          Tiesnešu inspektors: Popovičenko Jurijs
                                                          Delegāts: Rubīns Konstantīns