LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

SynotTip Virslīga

3. kārta, 13/04/2018 19:00

Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums, Riga
Skatītāju skaits: 370
FK Metta/Latvijas Universitāte
0
Riga FC
1
24Ošs Dāvis
    12Ozols Roberts
      15Šibass Rendijs
      • 54'
      21Davies George
        13Gulbis Krists Kristers
          6Vaštšuk Bogdan
          • 50'
          16Varslavāns Renārs
          • 62'
          31Stuglis Elvis
            27Birka Emīls
              77Vušurovič Milan
              • 58'
              14Ozoliņš Rihards
              • 62'
              5Kārkliņš Krišs
              • 71'
              4Ševeļovs Kirils (C)
                25Fedorchuk Valerii
                • 88'
                9Fjodorovs Vladislavs
                • 33'
                11Mickevičs Romāns
                • 65'
                17Ivanovs Ņikita
                • 77'
                9Pētersons Armands
                • 25'
                6Emsis Eduards
                  29Baienko Volodymyr (C)
                  • 81'
                  5Seriba Kabelo
                    10Bogdaškins Boriss
                    • 85'
                    Rezervisti
                    1Saulītis Helmuts
                      1Māliņš Germans
                        18Zēģele Matīss
                        • 62'
                        14Laizāns Oļegs
                        • 65'
                        33Lagūns Jēkabs
                          33Etock Gael Junior
                          • 58'
                          20Fazili Benson
                          • 62'
                          35Enin Ivan
                            19Kovaļonoks Ņikita
                            • 77'
                            34Černomordijs Antonijs
                              2Strods Dāvis Sandis
                                2Smirnovs Vitālijs
                                  3Kurakins Antons
                                  • 85'
                                  Galvenais treneris
                                  Riherts AndrisSedloski Goce
                                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                  Galvenais tiesnesis: Maļcevs Edgars
                                  1 tiesneša asistents: Botošs Vasīlijs
                                  2 tiesneša asistents: Ševčenko Deniss
                                  Ceturtais tiesnesis: Anufrijevs Aleksandrs
                                  Tiesnešu inspektors: Sipailo Andrejs
                                  Delegāts: Raspopovs Maksims