LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

Virslīga 2017

2. kārta, 18/03/2017 17:00

Rīgas Hanzas vidusskolas futbola laukums, Riga
Skatītāju skaits: 180
FK Metta/Latvijas Universitāte
2
Spartaks Jūrmala
4
24Ošs Dāvis
    77Nerugals Jevgeņijs
      4Ševeļovs Kirils
        25Kozlov Evgeny
          23Fjodorovs Vladislavs
          • 67'
          9Pushniakou Siarhei
            18Miyazaki Takumi
            • 56'
            10Gauračs Edgars (C)
            • 70'
            3Abbas Usman
              23Platonov Dzmitry
              • 45'+1'
              14Abdullahi Adamu
              • 70'
              17Habelok Artem
              • 63'
              5Indrāns Dāvis
              • 85'
              3Stuglis Elvis
                6Emsis Eduards
                  5Bērenfelds Ņikita
                    20Seriba Kabelo
                      7Vardanjans Edgars
                        19Kalniņš Gatis (C)
                        • 90'+3'
                        2Šimunovič Luka
                        • 67'
                        • 79'
                        25Ashrifie Abraham Anane
                          8Kazačoks Jevgeņijs
                          • 16'
                          • 62'
                          • 85'
                          Rezervisti
                          1Grigorjevs Dmitrijs
                            1Lazarevs Vladislavs
                              9Ivanovs Ņikita
                              • 56'
                              • 88'
                              20Pilāts Pāvels
                                17Švalbe Artūrs
                                  22Korzāns Ričards
                                  • 70'
                                  15Šibass Rendijs
                                  • 67'
                                  21Kozlovs Vladislavs
                                  • 63'
                                  11Fjodorovs Konstantīns
                                  • 70'
                                  13Džeriņš Ralfs Denijs
                                  • 79'
                                  • 88'
                                  26Gudēns Roberts Ralfs
                                    19Rusyn Rostyslav
                                      45Birka Emīls
                                        16Bāliņš Klāvs
                                          Galvenais treneris
                                          Riherts AndrisZub Marek Dariusz
                                          Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                          Galvenais tiesnesis: Anufrijevs Aleksandrs
                                          1 tiesneša asistents: Platonovs Romans
                                          2 tiesneša asistents: Griščenko Aleksejs
                                          Ceturtais tiesnesis: Ķere Mareks
                                          Tiesnešu inspektors: Popovičenko Jurijs