LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

LTFA Virslīga 17/18

7. kārta, 18/11/2017 20:00

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 114
FK Nikars
12
FC Petrow
1
20Šķesters-Kambals Renārs
    23Ņefjodovs Artjoms
      16Nerets Kaspars
        22Cvetkovs Sergejs
          7Seņs Maksims
            19Skurjats Edijs
              6Alves De Sousa Edigleuson
              • 38'
              8Pastars Renārs
                2Pastars Jānis
                  4Šteinboks Romāns
                    17Zabarovskis Dmitrijs
                      3Babris Matīss
                        10Gomes Silveira Rodrigo
                        • 19'
                        • 37'
                        • 37'
                        21Deņisenko Artjoms
                          4Arhipovs-Prokofjevs Jurijs
                            15Caics Aigars
                              8Jerofejevs Artūrs
                                24Bučņevs Dmitrijs
                                  11Avanesovs Igors
                                  • 14'
                                  18Matrjoņins Jevgēnijs
                                    3Aleksejevs Andrejs (C)
                                    • 4'
                                    • 24'
                                    • 25'
                                    9Macuks Juris
                                      15Strazdiņš Artūrs
                                      • 30'
                                      • 39'
                                      • 39'
                                      13Škeņevs Ņikita
                                      • 8'
                                      14Matjušenko Germans
                                      • 22'
                                      7Hudaiberdijevs Aleksandrs (C)
                                      • 6'
                                      • 29'
                                      5Ikstens Oskars
                                        14Bojārs Mārtiņš
                                        • 6'
                                        Galvenais treneris
                                        Alves Duarte Orlando Francisco
                                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                        Pirmais tiesnesis: Fatkuļins Eduards
                                        Otrais tiesnesis: Martinsons Edgars
                                        Trešais tiesnesis: Ivušins Jurijs
                                        Tiesnešu inspektors: Adjutovs Boriss
                                        Laika ņēmējs: Debiša Tatjana