LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

LTFA Virslīga 18/19

15. kārta, 23/01/2019 19:30

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 150
FK Nikars
3
FC Petrow
1
20Šķesters-Kambals Renārs
    23Labuts Igors
      16Boroda Eduards
        22Cvetkovs Sergejs
          9Koļesņikovs Artjoms
            6Martins Eduards
              17Zabarovskis Dmitrijs (C)
                10Burenkovs Andrejs
                  7Seņs Maksims
                  • 33'
                  24Vasiļjevs Sergejs
                    13Korovins Ņikita
                      11Svarens Nils
                        5Zabarovskis Konstantīns
                        • 15'
                        7Hudaiberdijevs Aleksandrs (C)
                          8Zolotuhins Sergejs
                            17Gorbatyj Julian
                              19Bojārs Mārtiņš
                                8Jerofejevs Artūrs
                                  21Skibjuks Dmitrijs
                                    19Skurjats Edijs
                                      3Isajevs Maksims
                                        2Auziņš Mārtiņš
                                          11Kravčenko Oļegs
                                            9Žarovs Ņikita
                                              12Boroda Roberts
                                                3Babris Matīss
                                                • 23'
                                                14Matjušenko Germans
                                                • 27'
                                                • 37'
                                                13Škeņevs Ņikita
                                                  Galvenais treneris
                                                  Alves Duarte Orlando FranciscoApīnis Guntis
                                                  Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                                  Pirmais tiesnesis: Martinsons Edgars
                                                  Otrais tiesnesis: Borisevičs Eduards
                                                  Trešais tiesnesis: Utināns Andris
                                                  Tiesnešu inspektors: Leladze Kiazo
                                                  Laika ņēmējs: Ivušins Jurijs