LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

LTFA Virslīga 17/18 Playoffs

2. kārta, 07/04/2018 17:00

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 200
FK Nikars
11
FK Raba
2
1Astrahancevs Antons
    21Bondars Aigars
      14Matjušenko Germans
        12Žurovs Kaspars
          19Soares Alves Nunes Marcelo
          • 5'
          9Farias Junior Joao Paulo
          • 26'
          • 37'
          17Zabarovskis Dmitrijs (C)
          • 36'
          4Rožkovskis Romāns
            6Alves De Sousa Edigleuson
            • 23'
            10Fjodorovs Arturs
              11Avanesovs Igors
              • 6'
              19Šapovalovs Aleksandrs
                7Seņs Maksims
                • 9'
                • 23'
                • 37'
                3Korts Rihards
                  18Baklanovs Andrejs
                  • 38'
                  16Zabarovskis Konstantīns
                  • 11'
                  16Nerets Kaspars
                    5Ziļs Andrejs
                      9Koļesņikovs Artjoms
                        15Soubreira Cardoso Ricardo Cesar
                        • 36'
                        2Pastars Jānis
                          13Gaļļamovs Dmitrijs
                            8Jerofejevs Artūrs
                            • 8'
                            6Auziņš Mārtiņš
                            • 29'
                            5Ikstens Oskars
                            • 1'
                            • 2'
                            7Hercbergs Jevgēnijs (C)
                            • 14'
                            10Gomes Silveira Rodrigo
                            • 11'
                            • 11'
                            • 24'
                            14Krasnovs Leons
                              Galvenais treneris
                              Alves Duarte Orlando FranciscoŠketovs Arturs
                              Spēles tiesneši un oficiālās personas
                              Pirmais tiesnesis: Utināns Andris
                              Otrais tiesnesis: Martinsons Edgars
                              Trešais tiesnesis: Šiškunovs Aleksandrs
                              Tiesnešu inspektors: Leladze Kiazo
                              Laika ņēmējs: Stukovs Uldis