LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

LTFA Virslīga 17/18 Playoffs

2. kārta, 15/04/2018 13:00

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 200
FK Nikars
3
FK Raba
4
1Astrahancevs Antons
    21Bondars Aigars
    • 12'
    16Nerets Kaspars
      12Žurovs Kaspars
        7Seņs Maksims
          14Krasnovs Leons
            5Ikstens Oskars
            • 7'
            2Korts Rihards
              10Gomes Silveira Rodrigo
                10Fjodorovs Arturs
                  19Soares Alves Nunes Marcelo
                    11Jakovļevs Dmitrijs
                    • 10'
                    2Pastars Jānis
                      19Šapovalovs Aleksandrs
                        17Zabarovskis Dmitrijs (C)
                          16Zabarovskis Konstantīns
                            6Alves De Sousa Edigleuson
                              9Farias Junior Joao Paulo
                                11Avanesovs Igors
                                • 16'
                                • 35'
                                13Gaļļamovs Dmitrijs
                                • 28'
                                18Baklanovs Andrejs
                                  7Hercbergs Jevgēnijs (C)
                                    14Matjušenko Germans
                                      15Soubreira Cardoso Ricardo Cesar
                                        4Arhipovs-Prokofjevs Jurijs
                                          6Auziņš Mārtiņš
                                          • 16'
                                          8Jerofejevs Artūrs
                                            4Rožkovskis Romāns
                                            • 2'
                                            • 16'
                                            Galvenais treneris
                                            Alves Duarte Orlando FranciscoŠketovs Arturs
                                            Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                            Pirmais tiesnesis: Fatkuļins Eduards
                                            Otrais tiesnesis: Ivušins Jurijs
                                            Trešais tiesnesis: Šiškunovs Aleksandrs
                                            Tiesnešu inspektors: Babickis Pjotrs
                                            Laika ņēmējs: Jacevičs Igors