LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

LTFA Virslīga 17/18

17. kārta, 17/02/2018 19:00

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 75
FK Nikars
12
TFK Rēzekne
1
1Astrahancevs Antons
    14Paplavskis Vadims
      16Nerets Kaspars
        1Broks Arturs (C)
          17Zabarovskis Dmitrijs (C)
            5Aguls Vitālijs
              11Avanesovs Igors
                9Petrovs Antons
                • 26'
                14Matjušenko Germans
                  4Putāns Rolands
                    10Gomes Silveira Rodrigo
                    • 2'
                    • 9'
                    • 33'
                    12Baitsur Vitalii
                      2Pastars Jānis
                        10Vavilovs Vitālijs
                          5Ikstens Oskars
                          • 10'
                          7Jegorovs Egīls
                            8Jerofejevs Artūrs
                            • 7'
                            • 39'
                            6Lohinov Maksym
                            • 29'
                            24Boroda Roberts
                            • 14'
                            18Krainis Ervīns
                              7Seņs Maksims
                              • 1'
                              • 7'
                              • 34'
                              17Babris Miks
                                6Alves De Sousa Edigleuson
                                • 18'
                                11Berjoza Deniss
                                  4Arhipovs-Prokofjevs Jurijs
                                    19Soares Alves Nunes Marcelo
                                    • 27'
                                    • 32'
                                    Galvenais treneris
                                    Alves Duarte Orlando FranciscoVoskāns Vitālijs
                                    Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                    Pirmais tiesnesis: Šiškunovs Aleksandrs
                                    Otrais tiesnesis: Lācis Niklāvs
                                    Trešais tiesnesis: Utināns Andris
                                    Tiesnešu inspektors: Bērziņš Aldis
                                    Laika ņēmējs: Debiša Tatjana