LFF nacionālās sacensības LFF nacionālās sacensības

LTFA Virslīga 17/18

15. kārta, 26/11/2017 17:15

Elektrum Olimpiskais centrs, Riga
Skatītāju skaits: 88
FK Nikars
9
VALMIERA GLASS VIA
2
1Astrahancevs Antons
    18Arnavs Elvis
      20Šķesters-Kambals Renārs
        1Mačulāns Reinis
          18Baklanovs Andrejs
            89Nazarovs Egils Arturs
            • 29'
            6Alves De Sousa Edigleuson
              17Pallo Artūrs
              • 4'
              17Zabarovskis Dmitrijs
                14Bērziņš Ulvis
                  14Matjušenko Germans
                  • 27'
                  • 31'
                  16Lūsiņš Kristers
                    13Sergejevs Aleksejs
                      3Zvirbulis Kārlis
                        10Gomes Silveira Rodrigo
                        • 24'
                        • 37'
                        15Taulavičus Jānis Mariss
                        • 16'
                        24Boroda Roberts
                        • 14'
                        22Bacis Kaspars
                          15Strazdiņš Artūrs
                          • 15'
                          11Rutks Dāvis
                            5Ikstens Oskars
                              12Pūlis Ingars
                                3Aleksejevs Andrejs (C)
                                  7Koļesņikovs Maksims (C)
                                    4Arhipovs-Prokofjevs Jurijs
                                    • 28'
                                    • 31'
                                    20Jaunzems Valts
                                      7Seņs Maksims
                                      • 1'
                                      • 19'
                                      • 29'
                                      24Veidemanis Mikus
                                        Galvenais treneris
                                        Alves Duarte Orlando FranciscoPūcītis Uldis
                                        Spēles tiesneši un oficiālās personas
                                        Pirmais tiesnesis: Fatkuļins Eduards
                                        Otrais tiesnesis: Levaškevičs Vitālijs
                                        Trešais tiesnesis: Stukovs Uldis
                                        Tiesnešu inspektors: Babickis Pjotrs
                                        Laika ņēmējs: Jacevičs Igors